@richard je zegt net dat je die kast zelf hebt.. dan moet je ook weten dat er ABSOLUUT geen andere plek voor de psu is.
@richard je zegt net dat je die kast zelf hebt.. dan moet je ook weten dat er ABSOLUUT geen andere plek voor de psu is.
Ik had een Packard Bell kast, maar wel een 'normale' waar de voeding bovenin zat.
Inmiddels is die behuizing vervangen natuurlijk xD
Maar hey, externe voeding? Als je 'm een kwartslag weet te draaien en je sloopt de behuizing van de voeding eraf, valt er ook wel wat te krijgen? Ideeën genoeg denk ik, maar heb je zin om ze uit te voeren?
1: de kabels van de PSU zijn veel te kort.
2: de bovenkant van de kast kan ie niet, onderkant is alleen alu.
3 als de PSU weg is, dan zit er zo'n lelijk gat in de achterkant
Dan moet tie blijven zitten, maar dan is een window een beetje lastig...
Probeer crea-bea te zijn![]()
Tja. Je bent casemodder, of je bent het niet.
ik zal wat problemen oplossen![]()
Een cover over de voeding dan maar?![]()
| i5-3570K@4.2Ghz | HD7970OC @1050/6000Mhz | SSD C830 256gb | 8Gb 1600Mhz Mem | 3x LG IPS231P |
Ik zou ook de bodem er uit kunnen slijpen, en de voeding onder op leggen. Maar de kabels van de voeding zijn te kort. Nieuwe voeding?
Behuizing van de voeding eraf halen, past het dan niet?
Voor veel voedingskabels zijn verlengkabels te krijgen.
Wat dacht je anders van een PicoPSU? Zolang je geen videokaart gaat inbouwen moet je daar prima mee uit de voeten kunnen.
http://tweakers.net/pricewatch/27139...tml#tab:prices
Laatst gewijzigd door Richard; 25-01-12 om 14:13.
Helass niet Richard, ik moet wel meer hebben dan 84 watt. En er komt nog een graka in(denk een gt550 of radeon 5670). In ieder geval een graka goed genoeg voor Minecraft.
En ik ga deze pc niet zo veel meer gebruiken, behalve voor servers hosten en office.
Is er niet een voeding van rond de 500 watt, en volledig modulair?
Laatst gewijzigd door Hesselcandea; 25-01-12 om 15:58.
Idd, als je er nog een videokaart in gaat zetten raad ik je niet aan een PicoPSU te gebruiken :P
Deze is net iets kleiner dan normaal (deze is 125 x 100 x 63,5 milimeter) en heeft één PCI-e connector. HD5670 met jouw CPU moet tie wel kunnen trekken.